Hakkımızda

Açar Mühendislik

Firmamız Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen her süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak Açar Mühendislik Asansör’ü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. SZUTEST’den almış olduğumuz CE belgesi ve TSE standartlarında almış oldu yeterlilik belgesi ile güvenliğe vermiş olduğumuz önemi tescillemiş ve yapmış olduğumuz montajlarda iliştirdiğimiz CE işareti ile, asansörlerde güvenliği üst noktalara taşımış bulunmaktayız.

  • Lüleburgaz Asansör Montaj
  • Lüleburgaz Asansör Periyodik Bakım
  • Lüleburgaz Asansör Yenileme
  • Lüleburgaz Asansör Tamiri
  • Lüleburgaz Asansör Proje Çizimi
  • Lüleburgaz Asansör Avan ve Uygulama

Trakya Bölgesi genelinde verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok iddialı bir sürede cevap vermekteyiz. Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde, güvenlik seviyesini üst noktalara taşımaktayız.

Vizyon

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, işleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Kalite Her zaman pahalı değildir.

Misyon

Avrupa’da sektörde en iyi bir TÜRK markası olabilmek.